Vinilinė sienų danga

Sienų dangos tvariems ir ilgalaikiams interjerams

Renkantis sienų apdailos medžiagas, atsižvelkite į bendrą patalpos dizainą, į patalpas patenkančios natūralios šviesos kiekį ir erdvės funkciją. Be to, atsižvelkite į bet kokius konkrečius priežiūros reikalavimus ir į tai, ar sienų danga turės atlaikyti didelį srautą ar galimą drėgmės poveikį. Mes parinksime ir aptarsime Jums tinkančius sienų apdailos sprendimus.

Jei reikalinga Bs1d0 degumo klasė- pasiūlysime vinilines sienų dangas. Tai medžiagos skirtos biurų, viešbučių, prekybos vietų apdailai. Paviršiai atsparūs trinčiai, tačiau pasižymi puikia estetika, todėl ir privatus interjeras atrodys šiuolaikiškai. Individualiems sprendimams interjere atrasite skaitmeninę spaudą ant sienų dangų bei subtinių dizainų sienų dangas. Sprendimai konferencijų ir posėdžių kabinetams su markeriui, projektoriui ir magnetui skirtomis sienų dangomis. Dirbame su stipriais prekiniais ženklais, kurie siūlo tik kokybiškas, sertifikuotas apdailos medžiagas.

Salone atrasite platų pavyzdių ir kolekcijų pasirinkimą. Mes žinome ką pasiūlyti pagal Jūsų projekto reikalavimus, nes turime ilgametę patirtį.


vinilinė sienų danga
vinilinė sienų danga

Vescom

Vescom vinilinė sienų danga

paviršius markeriui
paviršius markeriui

Vescom

Vescom Walltalker sienų danga

sienų dizainas
sienų dizainas

Glamora

Išskirtinio dizaino sienų dangos

Susisiekite